Аграрії Полтавщини налаштовані повністю засіяти всі поля

Рослинництво

Аграрії Полтавської області готуються до старту посівної кампанії. Початок активної фази робіт запланований на квітень. Нині проводять підживлення озимини.

Про це розповів начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін, інформує пресслужба відомства.

«Полтавщина буде засівати поля! Повним ходом ми готуємося до початку посівної кампанії. Жодних обмежень руху техніки, персоналу, насіння й добрив; забезпечення пальним; бронювання від призову механізаторів й інших працівників, залучених до посівної; жодних вилучень сільгосптехніки, задіяної до робіт – на все це можуть розраховувати аграрії, – сказав Дмитро Лунін. – Завдання номер один – засіяти всі поля Полтавщини, а їх у нас 1,4 мільйона гектарів. Насіння є, добрива теж. У квітні плануємо починати роботи».

Нині на полях підживлюють озимину. 250 тисяч гектарів засіяні озимою пшеницею. Вона – в задовільному й доброму стані.

«Зараз наші аграрії – це ще одна армія, бо на їхні плечі лягає продовольча безпека держави. Влада зробить все для того, щоб посівна відбулася в максимальних масштабах. Уряд впроваджує план підтримки посівної кампанії. Держава компенсуватиме відсотки за кредитами на покриття витрат, – зазначив Дмитро Лунін. – На Полтавщині для координації посівної створюємо спеціальний штаб при обласній військовій адміністрації, який очолить мій заступник Євген Греков. Кожному аграрію, кожному фермеру обласна влада підставить плече».

AgroTimes

0 коментарів