SupPlant включений до списку кращих винаходів за версією TIME для іригації на основі ШІ

Техніка

SupPlant був обраний журналом TIME як один з найкращих винаходів. SupPlant використовує найбільшу у світі базу даних датчиків рослин, щоб надавати фермерам адаптивні до клімату режими зрошення, ідеї, дії та методи, засновані на ІІ, допомагаючи їм у їхній подорожі, яка сильно постраждала від зміни клімату. Нещодавно 500 000 жінок, які вирощують кукурудзу в Кенії, використали систему SupPlant.

Нова безсенсорна технологія SupPlant збирає та аналізує гіперлокальні дані про клімат, рослини та іригації, щоб допомогти дрібним землевласникам уникнути неврожаїв. SupPlant пропонує надзвичайно недорогі рекомендації щодо зрошення, прогноз погоди та сповіщення про стрес, а також агрономічні рекомендації з підтримкою штучного інтелекту, щоб зробити дрібних землевласників більш стійкими до зміни клімату.

SupPlant, провідна ізраїльська інтелектуальна іригаційна компанія, прагне інформувати у цифровому вигляді про кожне рішення щодо іригації на землі. Більшість агротехнологічних компаній націлені лише на 2% виробників у світі та ігнорують 450 мільйонів дрібних фермерів у всьому світі. SupPlant зросла в 12 разів за останні 18 місяців, обслуговуючи традиційний ринок сільськогосподарських технологій для корпоративних виробників, і нещодавно оголосила про зростання капіталу 10 мільйонів доларів США для продовження цієї траєкторії. Керівництво компанії та інвестори зосереджені на обслуговуванні всіх типів виробників, щоб створити стійкіший світ.

Визнання TIME відбувається на тлі глобального потепління, що зачіпає дрібних фермерів, які щодня стикаються з непередбачуваним кліматом, який швидко змінюється, і постійною нестачею поливної води. SupPlant робить свою технологію доступною для вразливих верств населення, змінюючи базову концепцію методів зрошення. Він призначений для 450 мільйонів дрібних виробників у світі, оскільки 76% фермерів вирощують урожай менш як на 2 га. У 2022 році SupPlant планує, що понад 2 мільйони дрібних землевласників в Африці та Індії використовуватимуть її нову технологію.

"TIME визнав місію SupPlant змінити майбутнє фермерів у всьому світі, які страждають від нестачі води та продовольства", - сказав Орі Бен Нер, генеральний директор SupPlant. «Нова безсенсорна технологія не потребує інвестицій в обладнання, що дозволяє отримати доступ до фермерів, які досі не мріяли про таку технологію. Ми повинні пам'ятати, що більшість фермерів у світі не можуть насолодитись дивовижними розробками AgTech, які ми спостерігали за останні кілька років. Наша здатність надати їм доступ до наших технологій – не менш драматична новина для них та всього світу».

SupPlant – провідна світова компанія в галузі «IoT» у сільському господарстві. Змінюючи базову концепцію методів зрошення, унікальна технологія SupPlant може заощаджувати воду у глобальному масштабі та підвищувати продуктивність та врожайність. Компанія SupPlant розробила унікальну систему штучного інтелекту, здатну аналізувати дані, отримані від сільськогосподарських культур за допомогою датчиків, та перетворювати ці дані на команди поливу. Ця система є першою у своєму роді і єдиною комерційною системою, що дозволяє здійснювати автономне зрошення на основі даних про рослини та плоди залежно від вмісту води у ґрунті та кліматичних вимірювань.

0 коментарів